Ostatní

Co je nového

7. srpna 2017 v 17:23 | h_equeestrian
Ahoj, moc se omlouvám že články vychází tak málo ale brzy to napravím. V nejbližší době bych chtěla udělat konečně nějaké videjko tak se můžete těšit, a taky mě napadlo že bych mohla napsat článek, kde bych ukázala moji výbavu na koně, článek bude nejspíš rozdělený do více částí, protože jedna by byla příliš dlouhá. A taky jsem si říkala že bych mohla psát něco jako jezdecký deníček, tak uvidíme. Jinak co se týká Arinka, už je naprosto zdraví. Antibiotika dobral asi před 2 týdny, takže jsme začali zase normálně jezdit.
Ještě jednou se moc omlouvám za moji aktivitu, není to kvůli tomu že by mě nebavilo psát na blog, to ne, ale jenom jsem teď neměla připravených moc článků.
(Arinek po dnešním ježdění)

Co připravuji

20. července 2017 v 13:09 | h_equeestrian
Pokud jste četli předchozí článek, můžete vědět že mám v plánu vytvořit nějaké video. Chtěla bych natočit jak probíhá naše ježdění + čištění a sedlání. Dále bych ctěla napsat článek o tom, jak trávím den s Arinkem, co všechno děláme, jak se o něj starám a takové ty základní věci. Taky připravuji fotogalerii, ale ještě musím fotky trochu doupravit. Jinak doufám že se vám na mém blogu alespoň trochu líbí, moc děkuji za vaši návštěvnost a koměntáře, hodně si toho vážím. Pokud vás napadá nějaký článek nebo něco co by jste chtěli o Arinkovi vědět, klidně napište do komentářů.
 
 

Reklama